(216) 550 0 410
(530) 290 4 245
Biz Sizi Arayalım
EV SİGORTASI

  • En Geniş Kapsam
  • Huzurlu Bir Ev
  • En Kolay Konut Sigortası Teklifi
  • Allianz güvencesiyle SigortaVeHayat'da

Ev Sigortası

Kişilerin ev sahibi ya da kiracı olarak yaşamaları fark etmeksizin faydalanabilecekleri Allianz Ev Sigortası, eşyalara gelebilecek herhangi bir zararda mağduriyet oluşmaması ve zararların eksiksiz biçimde karşılanabilinmesi açısından büyük önem arz etmektedir. Söz konusu sigorta ile birlikte hem kişinin kendisinin hem de sevdiklerinin evlerindeki yaşam kalitelerinde oluşabilecek düşüş ve sorunlar ortadan kaldırılabilinmektedir.

Sigorta ile Güvence Altında Olan Riskler Nelerdir?

Allianz Ev Sigortası ile birlikte Fırtına, Dolu, Kar Ağırlığı, Deprem, Sel ve Benzeri Su Baskınları, Hırsızlık, Yangın ve Yıldırım gibi sıklıkla karşılaşılabilinecek problemlere karşı olduğu kadar Hava ve Kara Taşıtlarının Çarpması, Duman ve Yer Kayması gibi durumlarda da eşyalar güvence altına alınmaktadır. Buna ek olarak Grev, Kargaşa, Lokavt, Kötü Niyetli Her Türlü Hareket, Halk Hareketleri, Terörizm İçerikli Olaylar ve poliçe kitapçığında belirtilen daha pek çok olumsuz durumda da herhangi bir zarar ile karşılaşmadan sigortadan eşyalarınızın karşılığını alabilirsiniz.

Allianz Ev Sigortası Sisteminin Temel Avantajları Nelerdir?

Özel İndirim İmkanlarından Faydalanın:

Evlerini sigortalatmak isteyen kişilerin primlerini peşin olarak ödemeleri halinde yüksek orandaki indirimlerden faydalanmaları mümkün olurken, bunun yanı sıra sigortalattırılan konut içerisinde farklı güvenlik önlemlerinin bulunması halinde de söz konusu primlerde ekstra indirimler uygulanabilmektedir. Aynı anda birden fazla konutun sigortalattırılması halinde de indirimlerden faydalanabilecek olan sigorta sahipleri, yıllar içerisinde gerçekleşecek hasarsızlık indirimleri ve Türk Silahlı Kuvvetleri personellerine özel indirimler ile de en ekonomik fiyatlardan yararlanabilmektedirler.

Zengin Asistans Hizmetleri:

Evlerde oluşabilecek dahili tesisat ya da elektrik hattına dahil sorunlarından kaynaklı masraflar, anahtarın kaybolması ya da bulunamaması durumunda uygulanacak çilingir hizmetlerinin masrafları ve konutların camlarının herhangi bir sebeple kırılması ya da çatlaması da her bir yıl için üç defa ve 100 Euro limit ile birlikte faydalanılabilinecek hizmetler arasında yer almaktadır.

Ekonomik Fiyatlar:

Allianz Ev Sigortası ile birlikte aylık 22 Türk Lirası'ndan başlayan fiyatlar ile birlikte yaşam alanlarınızı her türlü riske karşı garanti altına alabilirsiniz. Söz konusu primin detayları evin ve içerisindeki eşyaların maddi değerlerinin incelenmesinden sonra belirlenmektedir.