(216) 550 0 410
(530) 290 4 245
Biz Sizi Arayalım
FERDİ KAZA SİGORTASI

  • Rahat Uyumak İçin
  • Başkalarına Muhtaç Olmamak İçin
  • Bütçenize Uygun Fiyatlar
  • Allianz güvencesiyle SigortaVeHayat'da

Ferdi Kaza Sigortası

Hayatın her anında riskler içerisinde yaşamlarını devam ettiren insanlar, küçük ya da büyük ölçekli olması fark etmeksizin tüm kazalara karşı sigortalanarak iç huzurlarını sağlayabilmektedirler.

Söz Konusu Sigorta ile Neler Teminat Altına Girmekte?

Vefat Teminatı:

Meydana gelebilecek bir kaza sonucunda sigortalı durumda olan kişinin hayatını kaybetmesi halinde, poliçede belirtilmiş olan limit dahilinde yasal mirasçılara veya poliçede belirtilmiş kişilere tazminat ödenesi gerçekleşmektedir.

Sürekli Sakatlık Teminatı:

Kişinin kaza sonucunda sürekli yapıda bir sakatlığa uğraması halinde poliçede belirtilen limitler dahilinde ve maluliyet oranlarında ödemeler yapılmaktadır.

Tedavi Masraflarının Teminatı:

Gerçekleşecek herhangi bir kazanın sonucunda meydana çıkan tedavi ve hastane yatış masrafları gibi tüm tıbbi giderler poliçelerin karşılayacağı alanlara dahil tutulmaktadır.

Gündelik İş Göremezlik Teminatı:

Kişilerin herhangi bir kaza sonrasında belirli bir süre boyunca çalışabilme işlevini yitirmesi sonucunda söz konusu günlerde yaşanan kaybın limitler dahilinde geri ödenmesi sağlanmaktadır.

Ferdi Kaza Sigortası poliçelerinin standart süresi bir sene olarak belirtilmekle birlikte, istek ve arzu doğrultusunda daha kısa sürelerin uygulanması için de başvurular gerçekleştirilebilinmektedir.