(216) 550 0 410
(530) 290 4 245
Biz Sizi Arayalım
İŞ YERİ SİGORTASI

  • Kolay Teklif Alma
  • Güvenli Bir İş Yeri
  • Allianz güvencesiyle SigortaVeHayat'da

İş Yeri Sigortası

En az evler kadar önemli olan ve içerisinde hayatın büyük bir kısmının geçirildiği iş yerleri de dışarıdan ve içeriden gelebilecek zararlara karşı sigortalanarak olası sorunlarda herhangi ciddi bir maddi masraf çıkartmayarak memnuniyetin bozulmamasını sağlayabilmektedirler. Hırsızlıktan su baskınına, yangınlardan iş durmasına ve hatta kira kaybına karşı dahi uygulanabilinecek İş Yeri Sigortası çeşitleri, tüm yönlerden güvenceye ulaşılmasını mümkün kılmaktadırlar.

Hangi Riskler İş Yeri Sigortası Dahilinde Karşılanmaktadır?

Dahili su baskınları, yangın, yıldırım ve infilak gibi durumlar, hava ve kara taşıtlarının mülke çarparak zarar vermeleri, duman, hırsızlık, iş durması, kira kaybı, fırtına, yer kayması, kar ağırlığından dolayı çökmeler ve alternatif iş yeri masraflarının yanı sıra oluşabilecek zararlar sonucundaki enkazların kaldırma masrafları da İş Yeri Sigortası kapsamında karşılanmaktadır. Buna ek olarak poliçe kitapçığında ayrıntılı biçimde belirtilen pek çok ekstra risk için korumanızı da İş Yeri Sigortası ile gerçekleştirebilirsiniz.

Kişilerin arzularına bağlı olarak standart primlere ek ödeme yapılması ile birlikte deprem ve yanardağ püskürmesini, cam kırılmasını, taşınan parayı, emniyet suiistimalini, tamirhane sorumluluğunu, asansör sorumluluğunu ve elektronik cihaz hasarlarını gibi ayrıntıları da teminat kapsamına almak mümkün olmaktadır.

Allianz İş Yeri Sigortası Avantajları

İşyerinin dahili su ve elektrik tesisatında ya da bunlardan dolayı oluşabilecek kasarlar, kilitli kalma ya da anahtar kayıplarından doğan çilingir masrafları, camların kırılma ya da çatlamalarından doğan hasarlar ile çalışanlar arasından bir kişinin rahatsızlanarak acil ambulans ya da doktor gönderilmesini gerektiren durumlarda yıllık üç defa ve olay başına 250 Türk Lirası limit ile birlikte Zengin Asistans Hizmetleri'nden faydalanmak mümkün olabilmektedir.

Bunlara ek olarak 0216 550 04 10 numaralı telefonu arayan sigorta sahipleri, mali müşavirlik, PC Asistans, işveren bilgi hattı ve yurtiçi concierge hizmetlerinden de yararlanabilmektedirler.

İşyerinde mevcut olan demirbaşların ve makinelerin tamir, onarım veya bakımlarının yanı sıra söz konusu cihazların iş yeri dışarısında bulundukları andaki durumlarını da teminat altına almak mümkün olabilmektedir. Ayrıca nakit, pul ve her türlü kıymetli evrak dışında işyerinde çalışan personellerin kişisel eşyaları da garanti altındadır.

İş Yeri Sigortası dahilinde dini bayramlar ya da yılbaşının öncesinde yer alan on beş günlük süre, sigorta bedellerinin yüzde on oranında arttırılması ile değerlendirilmektedir.

Tıpkı araçlarda olduğu gibi İş Yeri Sigortası dahilinde de hasarsızlık indiriminden faydalanmak mümkün olmakta ve prim oranları seneler içerisinde yüksek indirimlere uğramaktadır.