(216) 550 0 410
(530) 290 4 245
Biz Sizi Arayalım
SAĞLIK SİGORTASI

  • Allianz ile Limitsiz Güvence
  • Yenilemede Kesintisiz Hizmet
  • Vergi Avantajı ile Daha da Ekonomik
  • Acil Yardım Hizmeti

Sağlık

Hem Kendinizin Hem de Ailenizin Yurt İçi ve Yurt Dışındaki Sağlıklarını Güvence Altına Alabilirsiniz


Allianz Sigorta Türkiye içi ya da dışında olması fark etmeksizin gerçekleşebilecek tüm ayakta ve yatarak tedavi masraflarınızın karşılanmasını mümkün kılmaktadır. Doğumlar da dahil olmak üzere tüm geniş limitli teminat olanakları ile birlikte dünyanın dört bir yanındaki anlaşmalı ya da anlaşmasız sağlık kurumlarında meydana gelebilecek harcamalarınızın takibini gerçekleştiren Allianz, mevcut limitler dahilinde ödemeleri sizin adınıza gerçekleştirmektedir. Bunun yanı sıra Gözlük ve Diş alanına gerçekleşecek harcamalar  ile birlikte tek ürün bazında da Laboratuar, Fizik Tedavi, İleri ve Erken Tanı İşlemleri ile her türlü Muayenenin de alt teminatlarını sağlayan sigorta, çocukluk yıllarında gerçekleşecek aşılarda da kişiye herhangi ek bir ödeme gerçekleştirmeden hayatına devam etme şansı sunmaktadır.


Yurt İçi Noktalardaki Acil Yardım Hizmetinden Faydalanın

Herhangi bir acil durumda kişilerin tek bir arama ile ulaşabilecekleri Müşteri Hattı hizmetini de sunan Allianz Sigorta, hayati tehlikenin mevcut olduğu durumlarda karayolu ya da karayolu mümkün değilse hava ambulansı hizmetleri ile birlikte 7 gün 24 saat boyunca hizmete açık durumdadır.


Allianz Sigorta ile Doğan Bebeklere Ömür Boyu Yenileme Şansı

Hali hazırda ailelerinin Allianz poliçeleri kapsamında dünyaya gelen bebekler, hayatları boyunca yine anne ve babalarından Ömür Boyu Yenileme Güvencesi imkanından faydalanabilmektedirler.

Erkek ve Kadınlarda Özel Tarama ve Tanılar

40 yaşının üzerindeki erkeklerde PSA Tarama Hizmetleri ve bayanlarda ise Mamografi işlemleri Allianz Sigorta güvencesinde gerçekleşecek erken tanılar ile birlikte herhangi ciddi bir problem oluşturmadan ortadan kaldırılabilinmekte.

Vergi Avantajlarından Faydalanın

Mevcut durumda beyana tabii ya da ücretli vergi mükellefi olan kişiler, Gelir Vergisi Kanunu üzerinde belirtildiği şekilde ödedikleri primleri vergi matrahından indirerek sigortalılıklarının ilk gününden itibaren maddi açıdan kazanca geçebilmektedirler.


Bu konudaki tüm diğer bilgiler için Sigortavehayat yetkililerine danışarak detaylara erişebilir, aklınıza takılan noktaları yetkililere yönelterek kesin ve net cevaplara ulaşabilirsiniz. Allianz Sigorta ile birlikte huzurlu, mutlu ve sağlıklı bir hayatın kapılarını açarak kendiniz ve sevdiklerinizi güvence altına alabilirsiniz.