(216) 550 0 410
(530) 290 4 245
Biz Sizi Arayalım
SEYAHAT SİGORTASI

  • Tatilleriniz Daha Keyifli
  • Dünyanın Her Yerinde Güvendesin
  • En Kolay Seyahat Sigortası Teklifi
  • Allianz güvencesiyle SigortaVeHayat'da

Seyahat Sigortası

Seyahat amacının iş, tatil ya da eğitim gibi farklı amaçlarda olması fark etmeksizin günler öncesinden gerçekleştirilen ulaşım, konaklama ve benzeri planlar, ortaya çıkabilecek herhangi bir istenmeyen durumu engelleme ve memnuniyetli vakit geçirme için büyük önem arz etmektedir. Bu klasik düşünce ve hazırlıkların yanı sıra sahip olunacak bir Seyahat Sigortası ile söz konusu rahatlık ve huzuru doruk noktasında yaşamak mümkün olmaktadır.

Seyahatlerde Karşılaşılabilinecek Sağlık Problemlerine Nasıl Önlem Alınır?

Allianz Seyahat Sigortası ile birlikte bunu gerçekleştirerek meydana gelebilecek risklere karşı önlemleri seyahatten önce almak mümkün olmakta. Yurt içi ya da yurt dışı noktalara gerçekleştirilecek olması fark etmeksizin her plana uygun bir Seyahat Sigortası mevcut olduğundan, kişilerin sağlıklarında oluşabilecek en ufaktan en büyüğe herhangi bir probleme anında müdahale edilebilinmekte.Allianz Sigorta hem ülkemiz vatandaşlarının yurt dışına çıkışlarında hem de yurt dışından ülkemize ziyarete gelen kişilerin ziyaretlerinde sağlık koruması sağlamakta.

Seyahatler sırasında herhangi bir ani hastalık, yaralanma veya benzeri sağlık problemi ile karşılaşıldığında tedavinin sağlanabilineceği uygun kuruluşa yönlendirme gerçekleştiren Allianz, söz konusu kuruluştaki masrafların karşılanması ve tedavinin sona ermesine müteakip eve nakil işleminin gerçekleştirilmesini mümkün kılmakta. Bunun yanı sıra eğer bir vefat durumu yaşanmış ise söz konusu naşın da transferi yine sigorta kapsamında gerçekleştirilmekte.

Söz konusu sağlık problemlerinin yanı sıra bagaj kayıpları, kapkaç ya da kaza sonucu vefat gibi teminatları da Seyahat Sigortası içerisine eklemek mümkün.

Sizler de vakit kaybetmeden yurt içi ya da yurt dışı noktalara gerçekleştireceğiniz geziler öncesi kendinizi ve sevdiklerinizi Allianz Seyahat Sigortası güvencesine alarak ortaya çıkabilecek problemlere karşı önleminizi alarak huzurlu ve mutlu hazırlık süreçlerine devam etmenin memnuniyetini yaşayabilirsiniz.